Yeni Nesil Mesleki Eğitim Sistemi

Yenilikçi ve Kaliteli Eğitim İle Dünya Müfredatını Öğrencilerimize Sunuyoruz.

BEYLİKDÜZÜ OKULLARI NEDEN SEÇİLİR?

Mekatronik, Biomedikal, Makine ve İnşaat alanlarında eğitim paketleri sunuyoruz. Öğretimi en iyi şekilde sunmak için harmanlanmış öğrenme fırsatları sunuyoruz. Bir eğitmenle birlikte laboratuvarda öğrencilere teoride eğitim fırsatı bulmaları, hayata ve teknolojiye her an hazırlıklı olmak için kaliteli eğitim sunuyoruz. Kendi zamanınızda ve kendi hızınızda öğrenmeyi tercih ediyorsanız, Dünya standartlarında kampüslerimizi ziyaret ediniz.

EĞİTİM MODELİMİZ

Beylikdüzü Okulları Dünya kalitesinde eğitim vermek üzere bir dizi yeniliği bünyesine katmış ve katmaya devam etmektedir. Mühendislik öncesi eğitim alanında tüm çalışmaları AR-GE tesislerimiz ile vermekteyiz.

  • Uluslararası Eğitim Kalitesi

  • Bölüm Sertifika Eğitimleri – (Opsiyonel)

  • İnsan Odaklı Eğitim

BÖLÜMLERİMİZ

Mekatronik bölümleri dünyadaki en iyi mühendislik okullarından sayılmaktadır. Öğrencilere, bilgisayar kontrollü elektromekanik sistemlerin nasıl tasarlanıp işletileceğini öğretmektedir. Mekatronik uzmanları, endüstriyel sorunlara ….

Devamını Oku

Hastalıklar için tedaviler keşfetmek veya toplumlara sağlıklı yaşam tarzı seçimleri öğretmek olacağı, bugünün biyomedikal bilim uzmanları dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için büyük zorluklarla mücadele ediyor……

Devamını Oku

Makine Bölümü, Sistemleri ve Kontrolündeki alanlar için Bilim Ustaları yetiştirir. Öğrencilere hem endüstride hem de Akademi’de kariyer için sağlam bir temel ve farklı endüstri alanlarında hem araştırma hem de….

Devamını Oku

İnşaat bölümümüzdeki eğitim oldukça spesifiktir. İnşaat bölümü öğrencilerinin branş eğitim ve mesleki eğitimiyle harmanlayarak özgün öğretimin dışında teknolojinin tüm yeniliklerini sunuyoruz….

Devamını Oku

EĞİTİM

ETKİNLİK

KARİYER